Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Czerwonce


 

 


 

Msze Święte

w naszym kościele

w niedziele i święta:

9.00 i 11.00 

 


 

Zobacz nasz kościół
z lotu ptaka

 

 

Licznik odwiedzin

108532
Dzisiaj:
Wczoraj:
W tym miesiącu:
Wszystkie:
35
117
2694
108532

 

 

 

 

słuchaj radia online:

Modlitwa do św. Rocha

Boże, Tobie przynosi chwałę sława świętych, bo Ty dajesz zbawienną skuteczność modlitwom tych, którzy polecają się ich wstawiennictwu. Wspominając zasługi św. Rocha, który przecierpiał zaraźliwą chorobę, pokornie prosimy, aby lud Twój za Jego przyczyną zawsze był wolny od zarazy i wiernie służył Twojemu Imieniu. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Święty Rochu, Ciebie przed wiekami nasi przodkowie w czasach zarazy obrali za patrona. Za Twoim wstawiennictwem zostali uratowani przed śmiercią, która pustoszyła miasta i wioski.  Z tym większą nadzieją błagamy Cię, o Twoją pomoc i wstawiennictwo u Pana. Nie liczymy na nasze zasługi, ani na nasze dobre czyny, ale tylko na nieskończone zasługi i miłość Jezusa do nas oraz na Twoją miłość do Boga, wyrażającą się w bezgranicznej miłości i służbie bliźnim, która tak bardzo podobała się Panu. Ty jeszcze będąc tu na ziemi otrzymałeś od Boga dar uzdrawiania ludzi i zapewnienie, że kto w chorobie i trudnościach będzie wzywał Twego wstawiennictwa zgodnie z wolą Bożą, może być uzdrowiony. Ośmieleni tą obietnicą, prosimy Cię pełni ufności i wiary, abyś uprosił nam u Pana tę łaskę, o którą pokornie prosimy.