W niedzielę 22 kwietnia 2018 r. gościliśmy kleryka II roku Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Kleryk Damian Kurpiewski pochodzi z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Łęgu Starościńskim k/Ostrołęki. Opowiedział o swej uczelni i zebrał tacę na jej potrzeby. Bóg zapłać za te ofiary i modlitwy.
{joomplucat:15 limit=99|columns=4|ordering=ascending}





