Kolejnym zwiastunem zbliżającej się wiosny była dzisiejsza uroczystość ślubna trzech par.
O godzinie 12.00 na ślubnym kobiercu stanęli: Joanna z Perzanowa i Adrian z Żarek k/ Częstochowy (woj. śląskie).
O godzinie 15.00 odbyła się uroczystość zaślubin Ewy i Krzysztofa. Ewa pochodzi z Dąbrówki a Krzysztof z Warszawy.
O godzinie 17.00 Przysięgę Małżeńską złożyli sobie i Bogu Ilona i Krystian.
W Kościele zawsze, a zwłaszcza w okresie Wielkanocnym rozwija się nadzieja i zachwyca Miłość.
Niech Dobry Bóg błogosławi nowym parom małżeńskim.

Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Czerwonce




